KONST / Litografier / Färglitografi 15056094
nr 1505 6094
Ruben Heleander
(f. 1931), Sverige
Båtar vid bojar. Signerad, färglitografi, numrerad 213/300. Bildmått: 40x48 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Ruben Heleander, född 1931, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:26:42
28/11 18:20:38